O Nas

Lorem ipsum dolor

O nas

W Polsce Cefetra działa od 2004 roku, będąc jednym z importerów śruty sojowej, krajowym dostawcą ziarna oraz eksporterem zbóż zarówno na rynek europejski, jak i do krajów trzecich – głównie Bliskiego Wschodu.

Cefetra Polska  posiada własne elewatory zbożowe  w Dobrym Mieście na Warmii, Lęborku, Nidzicy oraz w Pawłowie na Lubelszczyźnie . link to Silos tab Łączna pojemność magazynowa tych obiektów to ponad 110 tysięcy ton zbóż.  Obecnie  zatrudnia w Polsce blisko 80 pracowników, osiągając obroty ponad 1 650 tysięcy ton zbóż i śruty rocznie..

Lorem ipsum dolor

O nas

Misją firmy Cefetra Polska jest rzetelna i profesjonalna obsługa wszystkich podmiotów z sektora paszowego, spożywczego i energetycznego w zakresie dostaw towarów rolnych – głownie zbóż oraz komponentów paszowych. Pragniemy rozwijać się wspólnie z naszymi kontrahentami, wzajemnie się wspierając i szanując. Wierzymy, że prawdziwy sukces można osiągnąć jedynie wtedy, gdy dzieli się go razem z partnerami biznesowymi. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i możliwości, starając się działać elastycznie, lecz z poszanowaniem zobowiązań.  Liczymy na kontynuację współpracy z obecnymi kontrahentami i zapraszamy nowe firmy do kontaktu.

AT THE HEART OF OUR COMPANY

Producten

We bieden grondstoffen van hoge kwaliteit voor de feed-, food- en fuelindustrie. We leveren meer dan 50 verschillende grondstoffen en ingrediënten. Van ieder product kennen wij de oorsprong en daarmee de kwaliteit. We leveren de producten ‘just in time’.
null

Grains

Wheat, barley, corn, rye, triticale, oats & peas

null

Proteins

Soya(bean) meal, sunflower(seed) meal, rape(seed) meal

null

Byproducts

Wheat bran, palm kernel expellers, sugar beet pulp, citrus pulp, soya hulls