Kariera

Kariera

Wiążesz swoją karierę zawodową z Cefetra?

W Cefetrze cenimy ludzi kompetentnych, ambitnych i przedsiębiorczych. To nasi pracownicy dają nam przewagę.

Wierzymy, że rozwój naszej działalności zależy od rozwoju naszych pracowników, dlatego nieustannie koncentrujemy się na podnoszeniu ich kwalifikacji i budowaniu silnego zespołu.

Różnorodność jest kluczem

Cefetra oferuje wszystkim takie same możliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym stanowisku znajdowała się najlepsza osoba. Dążymy do stworzenia organizacji, która będzie wyróżniać się jak największą różnorodnością, a jednocześnie wyjątkowością, i w której każdy będzie mógł jak najlepiej wykorzystać szanse na rozwój swojej kariery.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami w przyszłości wyślij swoją aplikację na adres: rekrutacja@cefetra.pl, w celu umieszczenia jej w naszej bazie kandydatów. Prosimy o umieszczenie w CV lub w treści maila poniższej klauzuli zgody, bez której Twoja aplikacja nie będzie mogła trafić do naszej bazy: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celu umieszczenia jej w bazie kandydatów i do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez „CEFETRA POLSKA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni, ul. 10 Lutego 16, 81-364 Gdynia”.

Zgodę możesz wycofać w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę możesz wycofać mailowo pod adresem: rekrutacja@cefetra.pl.

Dziękujemy za zainteresowanie firmą Cefetra Polska Sp. z o.o.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest „CEFETRA POLSKA” Sp. z o. o z siedzibą w Gdyni. Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią klauzuli informacyjnej: Klauzula Informacyjna RODO – kandydaci

Klauzula Informacyjna RODO – pracownicy i współpracownicy

 

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. Jakości

Przedstawiciel Handlowy

 

KONTAKT

Dział Personalny

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy lub masz pytania dotyczące rekrutacji czy zatrudnienia, możesz skontaktować się pod adresem: rekrutacja@cefetra.pl.