Kariera

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Cefetra Polska

Kariera

Co zyskujesz nawiązując z nami współpracę?

W Cefetrze cenimy ludzi kompetentnych, ambitnych i przedsiębiorczych. To nasi pracownicy dają nam przewagę.
Wierzymy, że rozwój naszej działalności zależy od rozwoju naszych pracowników, dlatego nieustannie koncentrujemy się na podnoszeniu ich kwalifikacji i budowaniu silnego zespołu.

Różnorodność jest kluczem
Cefetra oferuje wszystkim takie same możliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym stanowisku znajdowała się najlepsza osoba. Dążymy do stworzenia organizacji, która będzie wyróżniać się jak największą różnorodnością, a jednocześnie wyjątkowością, i w której każdy będzie mógł jak najlepiej wykorzystać szanse na rozwój swojej kariery.

Zainteresowany współpracą?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami w przyszłości wyślij swoją aplikację na adres: , w celu umieszczenia jej w naszej bazie kandydatów. Prosimy o umieszczenie w CV lub w treści maila poniższej klauzuli zgody, bez której Twoja aplikacja nie będzie mogła trafić do naszej bazy:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celu umieszczenia jej w bazie kandydatów i do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez „CEFETRA POLSKA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni, ul. 10 Lutego 16, 81-364 Gdynia”.

Zgodę możesz wycofać w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę możesz wycofać mailowo pod adresem: .

Dziękujemy za zainteresowanie firmą Cefetra Polska Sp. z o.o.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest „CEFETRA POLSKA” Sp. z o. o z siedzibą w Gdyni. Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią klauzuli informacyjnej: Klauzula Informacyjna RODO – kandydaci

Klauzula Informacyjna RODO – pracownicy i współpracownicy

Aktualne oferty pracy

Asystent/Asystentka ds. Księgowości

Stażysta/Stażystka w Dziale Księgowości

 

Cześć, nazywam się Natalia, a moje doświadczenie zawodowe z Cefetra zaczęło się w 2008 roku, kiedy byłam jeszcze studentką. Na początku, gdy pracowałam w laboratorium elewatora w Dobrym Mieście, postrzegałam to zajęcie jako typową pracę wakacyjną. Jednak okazało się, że był to początek ciekawej i pełnej wyzwań przygody zawodowej, która trwa do dziś.

W 2010 roku dołączyłam do zespołu pracującego w biurze głównym w Gdyni i rozpoczęłam pełnoetatową pracę jako Specjalista ds. Jakości. Po 5 latach, wraz z rozwojem firmy, awansowałam na stanowisko Kierownika ds. Jakości, a z czasem objęłam dwie dodatkowe funkcje: Inspektora ds. BHP i Inspektora Ochrony Danych.
Bardzo doceniam to, że przez te wszystkie lata firma dawała mi kolejne okazje do dalszego rozwoju zarówno moich kompetencji zawodowych jak i rozwoju osobistego. Jednak to nie wszystko. To co jest dla mnie naprawdę istotne to kultura organizacji i praca w przyjaznej atmosferze, gdzie ludzie lubią i szanują się, dzięki czemu chętnie ze sobą współpracują, a także spędzają razem czas w mniej formalnych okolicznościach, np. podczas firmowych imprez integracyjnych, czy spotkań po godzinach pracy.
Nie jestem jedyną osobą, która rozpoczęła pracę w Cefetrze jeszcze w trakcie lub tuż po studiach i została tu na lata. Cefetra może być świetnym miejscem do rozpoczęcia lub kontynuacji również Twojej ścieżki kariery. I będzie to ta właściwa ścieżka!

-Natalia Krzynowek-

Kontakt

Dział Personalny

HR Manager w Cefetra Polska – Barbara Danielska

Drogi Kandydacie/Kandydatko!

Jeśli szukasz firmy, w której…

 • będziesz się realizował…
 • osiągniesz satysfakcję…
 • rozwój zawodowy jest ważnym procesem…
 • zespoły są silnie zintegrowane…
 • nadrzędną wartością jest współpraca i granie do „jednej bramki”…

i z którą połączysz się na wiele lat – to zapraszam Cię do budowania wspólnej historii w Cefetra Polska.

Szukamy właśnie Ciebie – wyślij swoje CV na adres:

ETAP 1

Aplikacja online

Informacje o wolnych stanowiskach umieszczamy na stronie Pracuj.pl
i firmowej stronie www.

ETAP 2

Przegląd dokumentów aplikacyjnych

HR ocenia wszystkie CV kandydatów pod kątem wymagań danego stanowiska. Osoby, które w najwyższym stopniu spełniają nasze oczekiwania, zapraszamy na osobiste spotkanie w siedzibie firmy lub na spotkanie w formie online przez Teams.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

To dla nas kluczowy etap. W zależności od stanowiska, na które kandydat aplikuje, może się spodziewać mniej lub bardziej rozbudowanego procesu rekrutacji. Stosownie do stopnia skomplikowania zadań przypisanych do danego stanowiska, kandydaci wykonują testy merytoryczno-umiejętnościowe, językowe oraz psychometryczne jeśli jest taka potrzeba. Na spotkaniu rekrutacyjnym kandydat ma możliwości poznania swojego przyszłego przełożonego.

ETAP 4

Informacja zwrotna

Feedback to klucz do efektywnej komunikacji w każdym procesie rekrutacji. Kandydat otrzymuje rzetelną informację zwrotną o podjętej decyzji oraz wskazaniem następnych kroków.

ETAP 5

Zatrudnienie

Proces rekrutacyjny kończymy konkretną ofertą pracy, złożoną wybranym kandydatom. Nasza oferta pracy jest zawsze zindywidualizowana i uwzględnia dotychczasowe doświadczenie zawodowe kandydata, zdobyte przez niego umiejętności oraz posiadane kompetencje.

Po zaakceptowaniu warunków pracy przez obie strony, nowy członek zespołu otrzymuje od nas komplet informacji organizacyjnych, a także krótkie wprowadzenie na temat tego, jak będzie wyglądał jego pierwszy dzień pracy.

Kiedy do nas dołączysz, Twoja historia stanie się częścią naszej. Mamy nadzieję, że będziesz z niej dumny, tak ja my.

Co możemy zaoferować?

 • zatrudnienie w formie umowy o pracę
 • prywatną opiekę medyczną
 • ubezpieczenie grupowe
 • kartę multisport
 • możliwość korzystania z podziemnego parkingu
 • owocowe wtorki
 • darmowe lekcje języka angielskiego
 • możliwość pracy zdalnej
 • perspektywę długotrwałej współpracy w firmie w międzynarodowej grupie
 • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa
 • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia
 • dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie
 • samodzielną i odpowiedzialną pracę z interesującymi zadaniami w dynamicznym zespole
 • brak dress-code
 • nieograniczony dostęp do herbaty i kawy ?